Typy kamer

Typy kamer

Typy kamer

Kamerové systémy se záznamem se rozdělují na záznam

1) na pevný disk v DVR - digitálního videorekordéru. Jedná se o "krabičku", která je zhruba stejně velká jako normální DVR přehrávač, který má mnoho z nás stále doma v obýváku. Ovládá se tlačítky na rekordéru případně dálkovým ovládáním.

2) záznam do PC - videoserveru. Proti DVR má mnoho výhod - zejména je to vyšší detaily a kvalitu obraz z video kamer, značně pohodlnější ovládání v českém jazyce, mnohem víc místa pro ukládání záznamů, lepší nastavení jednotlivých kamer atd.

Instalujeme všechny bezpečnostní kamerové systémy, od systémů s jednou kamerou a monitorem např. u vchodu, přes nenáročné domácí DVR systémy s např. čtyřmi kamerami až po profesionální kamerové systémy s desítkami kamer a velkou rozlohou prostoru, který se zabezpečovacími kamerami střeží.

Každou kameru lze samostatně nastavit

Tj. termín záznamu (den v týdnu, hodina), záznam v závislosti pohybu v částech zorného pole kamery, záznam při aktivaci čidel, zvuků, poplachu ze zabezpečovacího zařízení apod. U každé kamery zvlášť lze nastavit kvalitu záznamu, rozlišení, počet snímků za sekundu, světelné podmínky, otáčení kamery, atd. Při pohybu v zorném poli nebo přerušení kabelů ke kameře lze vyvolat poplach napojením na jakýkoliv zabezpečovací systém.

Sledovací kamerové systémy Frýdek-Místek jsou velmi účinným nástrojem v oblasti bezpečnosti, který využívá čím dál větší počet zákazníků. Úměrně s tím, jak roste hodnota Vašeho firemního či rodinného majetku, narůstají také nejrůznější rizika a třeba pořízení kamerových systémů.

Vzdálený dohled

Celý AHD kamerový systém lze sledovat i nastavovat z kteréhokoliv počítače připojeného k Internetu nebo místní LAN sítě pomocí dodávaného programu, chráněného uživatelským jménem a heslem. Zároveň lze ze vzdáleného počítače prohlížet archivované záznamy na videoserveru.

Jednoduchá obsluha

Obraz z kamer lze zobrazit přes celou obrazovku monitoru. Manuální i automatické přepínání kamer, zobrazení 1, 4, 9 nebo 16 kamer najednou, případně různé kombinace. Kamerový systém lze nastavit tak, že obsluha má přístup k veškerému nastavení záznamů, ale i tak, že bez znalosti hesla nelze nastavení záznamu měnit, ukončit záznam, ani vypnout počítač. Po zapnutí počítače se automaticky spustí záznam, není nutný žádný zásah uživatele. Počítač lze pojistit proti výpadku el. sítě záložním zdrojem. Prohlížení záznamů lze zpomalit, zrychlit, v kterémkoliv místě zastavit, přehrávat pozadu a zvětšovat. Přehrávání nijak neovlivňuje probíhající zaznamenávání.

Sledování, záznam

Volby zobrazení se provádí prostým kliknutím myší na příslušná tlačítka. Při použití otočné kamery lze tlačítky s kamerou pohybovat. Vpravo nahoře je zobrazen aktuální čas a datum, indikace nahrávání a poslední události detekce pohybu. V obrazu kamery lze zobrazit číslo kamery a popis umístění. Další tlačítka slouží pro přepnutí do režimu nastavení záznamů (podle potřeby chráněného heslem) a do režimu přehrávání archivních záznamů.

Prohlížení záznamů

Prohlížení záznamů - kliknutím myši na požadovaný den, hodinu a minutu spustíte archivovaný záznam. Opět lze zobrazit jednu nebo až šestnáct kamer. Záznamy lze zpomalovat, zrychlovat, zastavit, zvětšit. Zastavený obraz lze vytisknout na tiskárně nebo uložit jako soubor. Záznamy stejně jako živý obraz z kamer lze prohlížet i ze vzdáleného počítače po LAN síti nebo Internetu.

Vypracujeme Vám projekt na míru, který s Vámi doladíme podle Vašich požadavů a potřeb. Následně provedeme i montáž a poskytneme servis těchto systémů.

Kamerové systémy Frýdek-Místek kvalitně s nabídkou zdarma | IP kamerový systém Frýdek-Místek ještě dnes | Kamerové systémy pro rodinné domy