Různé kamery

Různé kamery

Různé kamery a využití

V následujících kapitolách se podáváme na některé zajímavé typy bezpečnostních kamer.

Jedním z příkladů jsou vysokorychlostní kamery, které si nainstalujte všude tam, kde je potřeba opravu rychlého záznamu. Nejsou vyjímky ani kamery, které nahrávají v rychlosti 100.000 snímků za sekundu. Využití je třeba při sledování dějí jako výstředů a pistole, velmi rychlých průmyslových procesů nebo studium fyzikálních událostí.

Po zpomalení záznamu je detailně vidět, co se skutečně děje. Je třeba vidět a ze záznamu je možné změřit rychlost letícího předmětu, nebo i chemickou reakci.

Kamerové systémy

Podvodní kamery řady jsou navrženy tak, aby nabízely mimořádně spolehlivé, robustní a vysoce kvalitní řešení sledování pro aplikace, které vyžadují řešení s plně ponořenou kamerou. Díky krytu vhodného do podovdního prostředí poskytují špičkové krytí IP68 a jsou opatřeny těsněními s vylepšenými vlastnostmi.

Kameru můžeme ponořit až do 25 metrů. K dispozici jsou modely s hliníkovým pláštěm nebo pláštěm z nerezové oceli, které nabízejí možnost výběru ochrany proti korozi a poskytují nejvhodnější řešení pro různé aplikace, včetně aplikací ve vysoce korozivních prostředích.

Zásluhou opticky dokonale plochého okénka pořizují tyto jednotky vysoce kvalitní obraz. Technologie bezkontaktního motoru zajišťuje extrémně spolehlivý a tichý provoz, zatímco průkopnická technologie snímání polohy poskytuje vysokou přesnost a dopřává uživateli ovládání souvislého otáčení.

SPZ kamery

Kamerové bezpečnostní systémy, které můžou při jedoucím vozidle rozpoznat SPZ vozidla. Kamera pro rozpoznání SPZ snímá pouze černobílý obraz, který je přisvícený přes infra přísvit. Díky zpracování pouze přisvíceného obrazu se eliminují problémy se světlem, kdy například přijíždějící auto osvětlí kameru.

Následně se obraz předá počítači, který velmi rychlým algoritmem najde SPZ v obraze a převede ji na text. Protože počítače jsou výkonné, za jedinou sekundu rozpoznají několi SPZ. Proto je spíše důležité, jak rychle kamera dodá kvalitní obraz.

AHD kamery

Novinkou v oblasti bezpečnostních kamer jsou AHD kamerové systémy. Kamery i záznamové zařízení produkují detailní obraz ve Full HD kvalitě. Přitom je možné využít obyčejné koaxiální kabely.

Naprosto ideální pro rekonstrukci kamerových bezpečnostních systémů. Jenom vyměníte kamery a záznamové zařízení. Vše ostatní zůstává naprosto stejné. Jednoduché, že ? Nemusíte se vůbec trápit a dokonce vyměníme jen některé kamery, protože záznamové zařízení pro AHD umí nahrávat ze standardních analogových kamer.

Špionážní kamery

Špionážní kamery mohou být dobrým pomocníkem při řešení mnoha složitých životních situací. Špionážní kamera může být maskována v téměř libovolné elektronice. Od tužek, po hračky nebo květináče a podobně.

Rozměry jsou již tak malé, že je téměř nemožné kameru najít. Stačí miniaturní otvor a kónusový objektiv již přes otvor snímá video. Nahrávky ze špionážní kamer přehrajete v notebooku nebo stáhente vzdáleně. U kamer, které jsou součástí většího kamerového systému je nutné mít neustálé napájení. Malé kamerky s nahráváním na záznamovou kartu ale můžou nahrávat bez elektřiny ale jen na omezenou dobu.

Dálkový přístup zajistíme přes GSM modul, takže i přístup na video je odkudkoli na světě a nemusíte být přímo na mmístě bezpečnostní kamery. Ideální pro kontrolu práce chůvy a zajištění bezpečnostní dětí.

Kamerové systémy Frýdek-Místek kvalitně s nabídkou zdarma | IP kamerový systém Frýdek-Místek ještě dnes | Kamerové systémy pro rodinné domy