AHD záznamové zařízení

AHD záznamové zařízení

Výhoda nových kamer typu AHD je to, že podporují jak AHD záznamové zařízení, tak starší typ analogových záznamových zařízení - DVR. Takže když se AHD kamera přepne do analogového režimu, tak slouží jako servisní součást staršího systému. Lze tak rychle nahradit nefunkční analogovou kameru.

Druhý režim provozu AHD bezpečnostní kamery je standardní AHD mód. Pokud kamera podporuje AHD specifikaci 1.0 pak má rozlišení 720p, tedy 1280x720 pixelů. AHD kamery také podporují standard AHD 2.0, tak pamjí rozlišení Full HD 1080p, tedy 1920x1080 pixelů. Je ale nutno dát pozor na fakt, že kamery podporují pouze jeden režim AHD, tedy verzi 1.0 nebo pouze verzi 2.0. K tomu je nutno přizpůsobit také záznamové zařízení tak, aby celek tvořily funkční bezpečnostní kamerové systémy.

K záznamovému zařízení AHD ted můžeme připojit samozřejmě AHD kamery. Ale to není vše. Můžeme také připojit standardní analogové kamery. Což opět přináší výhodu při postupné rekonstrukci kamerového systému. Máme tedy stávající kamerový systém a již existující rozvody. Potřebujeme již nahradit stávající nevyhovující analogové kamery za něco lepšího. Nainstalujeme nejdříve AHD záznamové zařízení, které podporuje analogové kamery. To je jediná prvotní investice.

V dalším kroku budeme postupně měnit kamery tak, jak budou prostředky. Případně stačí nainstalovat AHD kamery pouze na důležité střežené místa. Můžeme využít už natažené kabeláže. Takže stačí opravdu jen přehodit samotnou kameru a máme hotovo. Napájení je také stejné, takže zase bez práce. Tím můžete snadno upgradovat kamerové systémy Praha.

Záznamové zařízení AHD můžem mít zapojeno jeden nebo více pevných disků. Záleží na modelu. To je výhodné proto, že můžeme postupně přidávat disky pro ukládání videa. Na video z kamer se můžeme připojit přes chytrý telefon, kde je potřeba instalovat speciální aplikace. Každý výrobce AHD záznamového zařízení má vlastní software. Když chceme sledovat kamery tak můžeme taky přes tablet nebo počítač.

Video z bezpečnostních AHD kamer se ukládá při pohybu nebo podle kalendáře. Pro každou kameru je možné nastavit jiný typ provozu. Jedna kamera třeba nahrává pouze přes den a v noci při pohybu, druhá nahrává pořád v kuse. Tím je zaručena dostatečná flexibilita a bezpečnostní kamerové systémy Brno budou zcela jistě sloužit svému účelu.

Kamerové systémy Frýdek-Místek kvalitně s nabídkou zdarma | IP kamerový systém Frýdek-Místek ještě dnes | Kamerové systémy pro rodinné domy