Skryté kamery

Skryté kamery

Skryté kamery

Malé kamery, které můžeme skrýt naprosto všude. Malé rozměry skrytých kamer je přeurčují na montáž třeba do výtahu, nebo do bytu a podobně. Naprosto nenápadné rozměry zaručuje, že si kamery nidko nevšimne. Malé deskové kamery potřebují pouze otvor o průměru jednoho až dvou milimetrů.

To už je opravdu málo, takže instalace je opravdu nenápadná. Samozřejmě ke každé kameře se musí instalovat kabeláž. Takže i při skryté montáži musíte počítat a promyslet si dopředu, kudy kabeláž půjde.

Velikost skryté kamery

Nejměnší kamery jsou zamontovány v propisovací tužce nebo třeba v hodinkách. Ale je tu velký problém. Jsou to malé kamerky, které vydrží pouze několik hodin. Není to tedy vhodný stavební kámen pro větší kamerové systémy. Samozřejmě je to perfektní, když si chcete nahrát nějakou schůzku nebo setkání, ale pouze časově omezené.

Tyto malé kamery mají USB port, a pro přehrání záznamů jednoduše celou kameru zastrčíte do počítače. Velice jednoduchý software umí kamery přehrát. Ale ovládací program toho příliš neumí. Je to holt jednoduše díky tomu, že celé zařízení je velmi levné a jednoduché. Účel to splní, takže jednoduchá bezpečnostní kamerka bude stačit.

Napájení skryté kamery

Malé skryté kamerky mají vlastní baterii. Nabíjejí se pouze přímo z USB konektoru a trvá několik hodin. Přitom výdrž je jen několik hodin, viz výše. Standardní skryté kamery mají napájení standardní a to 12V. Odběr je velmi malý, takže třeba provoz na autobaterii je možný několik dlouhých hodin.

Protože ke každé standardní kameře je dovedený kabel, tak je poměrně jedno, že je potřeba stabilní napájení. Stejný kabel, který je určený pro přenos videa, tak se použije taky pro přívod elektrické energie. Kabel je jednak zapojený do videorekordéru, ale taky do napájecího zdroje. Tím ušetříme práci když se instaluje kabel.

Kvalita obrazu skrytých kamer

Skryté kamerky vetšinou nemají infra přísvit. Obraz v noci tak není příliš kvalitní a určitě je nutné, aby prostor byl osvětlený. Určitě není možné efekty jaké vidíte v televizních seriálech, kdy jediná kamera se přizoomuje a je vidět naprosto vše. Takto to zkrátka nefunguje.

Obraz u analogových skrytých kamer má rozlišení maimálně 9600h, což také není mnoho. Protože jsou skryté kamery třeba v PIR čidle, nebo v kouřovém čidle, tak je také čast obraz zastíněný krytkou. To vše vytváří problematické podmínky pro provoz a kvalitu obrazu skrytých kamer.

Špionážní kamery

Když chcete něco skrytě nahrávat, tak se skryté bezpečnostní kamery hodí. Ale dejte si pozor, někdy je to kontraporduktivní. Protože když se na kamery přijde, může to být problém. Na druhou stranu jsou skryté kamery super pro odhalení krádeží v kanceláři a podobně

Jak nahrávat

Video ze skrytých kamer se nahrává na videorekordér nebo na interní paměť. Pokud má kamera vnitřní paměť, není nidky příliš veliká, opět slouží na nahrávání pouze několika hodin schůzky. Pokud nahráváte video z kamer na videorekordér, pak můžete nahrávat mnoho dní i tydnů videa.

V případě videorekordéru je další výhody. Velice snadno můžete kamery a to jak online dění, tak záznam sledovat také přes internet. Na mobilu nebo na tabletu vidíte okamžitě co se doma děje. Pokud jste z Jižní Moravy, nabízíme Vám kamerové systémy Brno a kompletní cenovou nabídku zdarma a to včeně ukázek všech kamer.

Výhoda instalace na klíč je samozřejmě záruka jak na montáž kabeláže, ale také na veškeré komponenty a celkovou funkčnost kamerového systému.

Kamerové systémy Frýdek-Místek kvalitně s nabídkou zdarma | IP kamerový systém Frýdek-Místek ještě dnes | Kamerové systémy pro rodinné domy